Přeložit náš web

So, 2. 3. 2024.

Svátek má Anežka.

10.8 C
Olomouc
10.9 C
Prostějov
11.2 C
Přerov
10.1 C
Šumperk
8.5 C
Jeseník
Sobota, 2. března 2024.

Svátek má Anežka.  Dobrý večer.

Univerzita nabízí pronájem pracovních míst ve sdíleném prostoru Element Coworking

Moderní prostor pro práci, kancelářské zázemí odpovídající nejnovějším trendům, velkorysá pracovní místa s odpočinkovou zónou a zasedacími místnostmi, to vše nabízí Element Coworking, který pro veřejnost otevřela Univerzita Palackého v budově Envelopa Hub. Tři desítky míst mohou využívat všichni, kdo hledají v centru Olomouce inspirativní zázemí pro svou práci.

„Cílem Element Coworkingu je vytvořit komunitu podporující freelancery, startupy, studenty a všechny, kteří mají podnikavost v krvi. Nejlepší výsledky a řešení vznikají díky spolupráci a sdílení know-how mezi různými lidmi, a právě s touto myšlenkou vznikl Element,“ vysvětlil Petr Kubečka, ředitel Vědeckotechnického parku UP, pod který nová budova spadá.  

Sdílený kancelářský prostor se nachází v druhém podlaží Envelopa Hub, moderní budovy s květinovou fasádou, a disponuje 30 pracovními místy s možností přístupu v nepřetržitém režimu. Zájemci si volí mezi variantou dlouhodobějšího pronájmu s fixním pracovním místem nebo mají možnost využít jednodenní či krátkodobý pronájem s tzv. variabilním pracovním místem. Pro každého klienta je k dispozici uzamykatelná skříňka, relax zóna, plně vybavená kuchyň a také je možné si pronajmout zasedací místnost pro případné porady s partnery nebo schůzky s klienty. V letních měsících lze navíc k odpočinku nebo práci využít velkorysou terasu.  

Element Coworking nabízí kromě inspirativního prostředí na práci také odborné přednášky a zajímavé workshopy. „Od samého začátku jsme chtěli vytvořit místo pro networking, sdílení zkušeností a profesní rozvoj. Těší nás zájem nejen o coworking, ale také o akce, které v něm pořádáme pro veřejnost. V loňském roce sklidila velký úspěch beseda Cesta knihy aneb za oponou knižního průmyslu pořádaná ve spolupráci s Vydavatelstvím UP nebo konference o trestním právu ve věku AI. Do budoucna se chceme zaměřit zejména na akce spojené s inovacemi, podporou podnikavosti a rozvojem talentů,“ doplnila manažerka Element Coworkingu Roksolana Ilnycka. 

Jednotlivé tarify pronájmu pracovních ploch jsou k dispozici na webu elementcoworking.cz. Držitelé platného studentského průkazu, absolventské nebo zaměstnanecké karty UP mohou uplatnit slevu 10 % na všechny dostupné tarify. 

Budova Centra inovací a transferu technologií UP byla pod názvem Envelopa Hub otevřena v září loňského roku v sousedství Právnické a Přírodovědecké fakulty UP a v blízkosti vysokoškolských kolejí. V listopadu zvítězila v soutěži Podnikatelský projekt roku 2023.

Read More

Krátkodobé uzavření sběrného dvora v Příčné ulici

Ve dnech 5. až 11. března 2024 bude ve Sběrném dvoře v Příčné ulici měněna mostní váha. Z tohoto důvodu bude...

Miminka v porodnicích AGEL přicházejí na svět každý den. Na poslední přestupný rok 2020 se jich ve Vítkovicích, Šternberku, Prostějově a Přerově narodilo sedm

Ostrava, 28. 2. 2024: Narozeniny jednou za čtyři roky a neobvyklé datum narození v občanském průkaze. Přestupný rok však v porodnicích...

Neuteklo vám?

00:06:46

Kraj zblízka 09/2024

Dnes společně zavítáme do Prostějova, do tamního muzea. Nově se zde otevřela expozice o Jiřím Wolkerovi. Návštěvníky nejen informuje o jeho životě, ale také inspiruje k jejich vlastní tvorbě. Na...
00:02:34

Zdobnou fasádu plumlovského zámku čeká nákladná rekonstrukce. Začít má letos

Zámek v Plumlově na Prostějovsku patří k nejzajímavějším turistickým destinacím v našem kraji. Od loňského roku...
00:00:30

Nadace Agel přispěla pětileté Lindě na speciální ortézu

Pětiletá Linda trpí oslabením jedné poloviny těla. Díky speciální ortéze nyní může lépe chodit. Na tu...
00:05:32

Téma týdne 09/2024

Od ledna do března provádí pracovníci Technických služeb na území města Olomouce ořezy stromů. Lidé se...
00:06:52

Víte, že? 09/2024

Pražská ulice je frekventovanou výpadovkou v severozápadní části Olomouce. Řidiči zde musí počítat se zúžením. Kvůli...