Přeložit náš web

CzechEnglishPolishUkrainian
Út, 29. 11. 2022.

Svátek má Zina.

CzechEnglishPolishUkrainian
3.5 C
Olomouc
3.4 C
Prostějov
4.1 C
Přerov
2 C
Šumperk
2.6 C
Jeseník
Úterý, 29. listopadu 2022.

Svátek má Zina.  Dobré ráno.

O nás

JIŽ 27 LET PRO VÁS TV MORAVA VYRÁBÍ A VYSÍLÁ REGIONÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ Z OLOMOUCKÉHO KRAJE.

1994

Vznik regionálního televizního vysílání se značkou Kabel plus, provozované společností Kabel Plus Střední Morava, a. s. Vysílání na stanici TV PRIMA v Olomouckém kraji.

1998

Vznik společnosti TV MORAVA, s. r. o., která úspěšně navázala na tradiční regionální vysílání Kabel plus pod značkou TVM. Vysílání na stanici TV PRIMA v Olomouckém kraji.

2008

TV MORAVA, s. r. o. se stala členem nově vzniklé sítě R1 TELEVIZE a pod novou značkou R1 MORAVA začala vysílat na stanici TV PRIMA v rozšířeném podvečerním čase v Olomouckém kraji.

2011

Ukončení analogového vysílání. Stanici R1 MORAVA nadále mohli diváci sledovat v digitální kvalitě z vysílače Jeseník – Praděd. Vysílání na PRIMA FAMILY v Olomouckém kraji.

2012

Zanikla licence k vysílání celoplošné stanice PRIMA FAMILY, regionální sdílené vysílání R1 MORAVA bylo nadále spjato s PRIMA LOVE.

2014

Průlomové období. TV MORAVA, s. r. o. získala novou samostatnou regionální televizní licenci na vysílání 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu na území Olomouckého kraje. Opět se vrací ke své mateřské značce TVM a přináší divákům v Olomouckém kraji aktuální regionální zpravodajství, regionálně-lokální magazíny a pořady v neomezeném čase.

2020

Od 1. 9. stanici TV MORAVA mohou diváci přijímat v celém Olomouckém kraji v systému DVB-T2 z MUXU24.