Přeložit náš web

CzechEnglishPolishUkrainian
Čt, 2. 2. 2023.

Svátek má Nela a Hromnice.

CzechEnglishPolishUkrainian
1.8 C
Olomouc
2.1 C
Prostějov
2.4 C
Přerov
0.3 C
Šumperk
0.4 C
Jeseník
Čtvrtek, 2. února 2023.

Svátek má Nela a Hromnice.  Dobrý večer.

Nové webové stránky pro univerzitní mezinárodní spolupráci

Všechny potřebné informace na jednom místě, přehledně a samozřejmě v české i anglické verzi, to jsou nové webové stránky, které představují aktivity a služby Úseku pro mezinárodní spolupráci Univerzity Palackého.

Nové webové stránky slouží k informování studentů, zaměstnanců i nejširší veřejnosti. „Web odráží novou strukturu Úseku pro mezinárodní spolupráci, který na univerzitě centrálně řídí a koordinuje zahraniční spolupráce školy. Úsek zahrnuje tři samostatná oddělení: oddělení pro partnerství, oddělení pro mobility a oddělení podpory a služeb (Welcome Office),“ říká Jiří Stavovčík, prorektor pro internacionalizaci.

Na jednom místě s patřičnými odkazy tak tuzemští i zahraniční zájemci najdou vše potřebné například o výměnných pobytech, zahraničních partnerských vysokých školách, podmínkách studia atd. Stránky mají dvě verze, českou a anglickou. Ta česká je určena především studentům a zaměstnancům UP, kteří mají zájem například o různé krátkodobé studijní pobyty, stáže a mobility v zahraničí, a funguje i jako informační a podpůrná platforma pro jednotlivé fakulty UP.

Anglická verze má naopak za cíl poskytnout podporu a maximální množství informací zahraničním partnerům, studentům a návštěvníkům. Najdou tam informace o možnostech výměnných pobytů a stáží na UP, dozví se, kdo a jaké služby jim poskytne a jakou podporu jim při pobytu v Olomouci například nabídne Welcome Office a podobně. „Nová doména www.international.upol.cz lépe a přesněji vystihuje oblast působení našeho úseku a stává se do budoucna univerzálnější platformou. Na webových stránkách dále pracujeme a postupně je budeme vylepšovat,“ dodává Alena Vyskočilová, vedoucí Welcome Office UP.

[odkaz na zdroj]

Zájem Sigmy mi udělal radost. Je to pro mě výzva, řekl Kramář

Novou posilou Sigmy se stal útočník Denis Kramář. Devatenáctiletý fotbalista přichází na přestup z Opavy, kde pravidelně nastupoval ve druhé lize....

Vycházejí únorové Olomoucké listy

Dnes začala distribuce nového čísla Olomouckých listů. Oblíbený měsíčník mimo jiné přináší informace o tom, že sloup Nejsvětější Trojice na Horním...

Neuteklo vám?

00:03:41

Otevřená radnice 05/2023

Vzniknou v Krapkově ulici v Olomouci nová parkovací místa pro zásobování? I na tento dotaz jednoho z našich diváků odpovídá další díl pořadu Otevřená radnice.
00:02:09

Kdy to jede? Informace o odjezdech autobusů lidem v Přerově přinesou elektronické LED...

Na snadnější cestování městskými i příměstskými autobusy se mohou těšit obyvatelé Přerova. Radnice totiž plánuje některé...
00:00:36

Rybářské navijáky nedostal, stal se obětí podvodníka

Přes inzerát na internetu chtěl koupit dva rybářské navijáky. Peníze poslal, ale zboží nedostal. Poškozený se...
00:05:45

Víte, že? 05/2022

Prvním dítětem města Olomouce roku 2023 je holčička Bella. Narodila se 1. ledna v 5 hodin...
00:03:41

Otevřená radnice 05/2023

Vzniknou v Krapkově ulici v Olomouci nová parkovací místa pro zásobování? I na tento dotaz jednoho...
Generated by Feedzy