Přeložit náš web

CzechEnglishPolishUkrainian
Po, 3. 10. 2022.

Svátek má Bohumil.

CzechEnglishPolishUkrainian
14.3 C
Olomouc
14.1 C
Prostějov
14.1 C
Přerov
10.9 C
Šumperk
9.5 C
Jeseník
Pondělí, 3. října 2022.

Svátek má Bohumil.  Dobré odpoledne.

Hledáme posilu do AFO týmu!

Do organizačního týmu mezinárodního festivalu populárně-vědeckého filmu AFO (Academia Film Olomouc) hledáme produkční/ho se zaměřením na personálie.

Produkční se zaměřením na personálie

Jak si tě představujeme?

jsi samostatný člověk, který se nebojí komunikovat (budeš jakožto vedoucí kočírovat 200členný festivalový štáb)
pečlivost a důslednost jsou ti vlastní (budeš připravovat DPP, DPČ, dělat výkazy práce a stipendií, u čehož je důležité dodržovat deadliny)
umíš pracovat v týmu (budeš v úzkém pracovním kontaktu nejen s hlavní produkční, ale také s dalšími členkami a členy vedení festivalu)
umíš lidi podpořit, motivovat a pečovat o ně, řešit problémy (budeš mít na starosti nábor dobrovolníků do štábu festivalu z řad studentů VŠ či SŠ, ale třeba také z Univerzity 3. věku, budeš řešit krizové situace v průběhu festivalu)
dokážeš konstruktivně hodnotit a přijímat hodnocení (budeš dělat zpětné vazby štábu – pohovory, ale i návštěvníků festivalu – dotazníky)
umíš si to spočítat a naplánovat (budeš hlídat limity hodin DPP, rozpočtu na personální náklady anebo plánovat směny a hodiny dobrovolníkům)
dovedeš zabrat a rozumně rozplánovat své vlastní úkoly (práce produkční bývá s blížícím se festivalem časově náročnější a detailnější)
jsi kámoš/ka s tabulkami, sdílenými soubory a dalšími komunikačními platformami (používáme výhradně Gmail, Google drive, Slack a hodně taky Trello)
of course, you can speak English well
máš zkušenosti z organizace festivalu, produkce různých akcí nebo znáš vysokoškolské prostředí z jiné strany než jako student/ka (aspoň jedna z těchto oblastí by měla odpovídat tomu, co máš profesně za sebou, ale není to absolutní podmínka).

Co nabízíme?

spolupráci na DPP na úvazek cca 0,4 (pracovní vytížení je časově proměnlivé dle blížícího se termínu festivalu)
nástup nejpozději 1. 11. 2022
přátelský pracovní kolektiv
v produkčně vytížených měsících sdílenou kancelář v úžasné budově bývalého jezuitského konviktu v centru Olomouce (sídlíme v Uměleckém centru UP)
možnost částečného home office – mimo vytížené měsíce produkční práce je však nutné být v Olomouci fyzicky min. 1x týdně
zkušenosti z organizace velké mezinárodní akce, zázemí Univerzity Palackého.

Detaily rádi upřesníme na osobní schůzce. Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám CV a mail s krátkou odpovědí na otázku, proč máš zájem pracovat pro AFO na této pozici.

Uzávěrka 9. 10. 2022

Kontakt Adéla Smékal, zapojse@afo.cz, +420 736 145 684.

Článek Hledáme posilu do AFO týmu! se nejdříve objevil na AFO.

[odkaz na zdroj]

Digitální povodňový plán a digitalizace varovného systému obyvatel bude podpořen dotací

Statutární město Prostějov bylo úspěšné při získání dotace z Operačního programu životní prostředí na projekt „Digitální povodňový plán města Prostějova a digitalizace...

Sigma a Ricardo Piňa se dohodli na ukončení smlouvy

Venezuelský ofenzivní fotbalista Ricardo Piňa se dohodl se Sigmou na ukončení smlouvy. Fotbalista, který figuroval převážně na soupisce B-týmu, se rozhodl...

Neuteklo vám?

00:04:34

Otevřená radnice 39/2022

V dalším dílu pořadu Otevřená radnice odpoví primátor Olomouce Mirek Žbánek na dotaz, zda bude vybudovaná cyklostezka podél řeky Moravy v rámci stavby čtvrté etapy protipovodňových opatření. Druhý dotaz...
00:02:08

V mezinárodní soutěži Evropská kvetoucí sídla získal Dobrochov zlatou medaili

Česká republika slaví úspěch. Díky malé vesnici Dobrochov na Prostějovsku, kde se mimořádně starají o životní...
00:00:34

Peníze z benefičního koncertu pomohou ukrajinským uprchlíkům

Šek na 100 tisíc korun předali společnosti Člověk v tísni hejtman Josef Suchánek a jeho první...
00:05:20

Téma týdne 39/2022

Masarykova třída v Olomouci patří k nejdůležitějším dopravním tepnám ve městě. Rušná ulice spojuje historické centrum...
00:06:10

Víte, že? 39/2022

Město Olomouc má nový haptický model Sloupu Nejsvětější trojice. Stavba tramvajové trati na Nové Sady je...
Generated by Feedzy