Přeložit náš web

CzechEnglishPolishUkrainian
Út, 9. 8. 2022.

Svátek má Roman.

CzechEnglishPolishUkrainian
17.6 C
Olomouc
17.4 C
Prostějov
18.8 C
Přerov
15.7 C
Šumperk
14.9 C
Jeseník
Úterý, 9. srpna 2022.

Svátek má Roman.  Dobré ráno.

Fotosoutěž Olomouc v bublinách: zachyťte reálná i myšlenková setkání

Zachyťte místa či momenty, kde se setkávají reálné či myšlenkové „bubliny“, a nabídněte svůj pohled na svět ostatním! Do fotosoutěže, kterou pořádá město Olomouc ve spolupráci s Udržitelnou univerzitou a centrem ekologických aktivit Sluňákov, se mohou zapojit občané Olomouce starší 15 let.

Cílem soutěže je šířit povědomí o udržitelném rozvoji a s ním souvisejících tématech a podpořit kreativní a přínosnou tvorbu občanů statutárního města Olomouce. Soutěž vznikla jako doprovodný program k Ekologickým dnům Olomouc 2022: BUBLI*fuck, výsledky budou vyhlášeny během Ekojarmarku 24. září.

Soutěží se ve dvou kategoriích: Kde příroda potkává člověka a Bubliny, ve kterých žijeme. Do první budou zařazeny fotografie zobrazující kontrast či prolínání přírody a civilizace, do druhé pak fotky zachycující setkání lidí z různých společenských skupin či lidí s různými názory. 

Soutěž je určena všem občanům statutárního města Olomouce starším 15 let. Autoři fotografií mohou svá díla společně s uvedením jména, data narození, telefonního čísla a soutěžní kategorie na e-mail radek.hloch@olomouc.eu, a to nejpozději do 15. září 2022. 

V každé kategorii budou vybrány tři nejlepší fotografie. Autoři vítězných fotografií budou pozváni na slavnostní vyhlášení soutěže, které se uskuteční na 24. září Ekojarmarku v rámci Ekologických dnů Olomouc v areálu centra ekologických aktivit Sluňákov, kde obdrží věcné ceny.

Další informace k fotosoutěži jsou k dispozici zde

[odkaz na zdroj]

Přerovský kalendář na rok 2023 byl slavnostně uveden do života. Jeho autorem je Jindřich Štreit

Přerovské kalendáře pro rok 2023 jsou už v prodeji. Sadu v podobě nástěnného, stolního a kapesního kalendáře si mohou zájemci koupit za 250...

Interní oddělení nemocnice Prostějov získalo nové vybavení

K vyšetřování i léčbě pacientů nyní na oddělení slouží nové echokardiografické  přístroje, telemetry, nová monitorovací zařízení i nové postele. Od rozsáhlé investice si nemocnice slibuje přesnější...

Neuteklo vám?

00:04:42

Otevřená radnice 31/2022

Jak to bude letos v Olomouci se sekáním trávy ve městě? Nebude se opakovat situace z loňska, kdy byly trávníky mnohde přerostlé? A jaký dopravní režim platí pro řidiče...
00:02:38

Začal platit zákaz odběru vody z Trusovického a Dolanského potoka na Olomoucku

V Česku v posledních dnech panují vysoké teploty. Prohlubující se sucho ohrožuje život v celém říčním...
00:00:43

V Hranicích opravují chodník u bývalého kina

Hraničtí se dočkají nového chodníku. A to podél bývalého kina. Dělníci se do jeho rekonstrukce pustili...
00:05:18

Téma týdne 31/2022

Na olomouckém zimním stadionu se po letní přestávce opět objevil led. Týmy jednotlivých věkových kategorií se...
00:04:42

Otevřená radnice 31/2022

Jak to bude letos v Olomouci se sekáním trávy ve městě? Nebude se opakovat situace z...
Generated by Feedzy