pořady

pořady

Náš kraj

Každý týden pro Vás připravujeme pořad tematicky zaměřený nejen na významné události z našeho kraje, ale také Vás v reportážích pozveme na zajímavá místa a budeme si povídat s osobnostmi krajských měst a obcí.

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každé pondělí v  bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Náš kraj

Téma týdne – Olomouc

Každý týden pro Vás připravujeme olomoucký magazín, ve kterém se zaměřujeme na jedno významné aktuální téma z našeho krajského města. 

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každý čtvrtek v  bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Téma týdne – Olomouc

Víte, že

Zpravodajský čtrnáctideník, ve kterém Vám přinášíme stručný přehled zpráv z Olomouce za uplynulé dva týdny. Na konci pořadu Vás ještě čeká mini rozhovor k aktuálnímu olomouckému tématu.

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každou sudou středu v  bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Víte, že

Přehled událostí

Zpravodajský čtrnáctideník, ve kterém Vám přinášíme stručný přehled událostí z Olomouckého kraje za uplynulé dva týdny. 

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každý sudý pátek v  bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Přehled událostí

Krásně v kraji

V pořadu Krásně v kraji se spolu s námi můžete podívat na turisticky atraktivní místa v Olomouckém kraji. Zavítáme na hrady, zámky, navštívíme kostely a muzea se zajímavými expozicemi. Nezapomeneme ani na přírodní zajímavosti, místní pověsti, historická místa a nabídneme také tipy pro cyklo-turistiku, běžecké trasy, naučné stezky. A navíc v každém díle máme pro vás připravenu soutěž o hezké ceny.

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každý lichý pátek v bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Krásně v kraji

Otevřená radnice Olomouc

Zeptejte se olomouckých politiků na všechno, co vás trápí, rozčiluje a štve a nebo na to, co byste rádi ve městě změnili a vylepšili. Každý váš podnět, poznatek, nápad nebo názor se počítá! Pište nám na otevrenaradnice@tvmorava.cz. Přijedeme za vámi a nebo se zeptáme olomoukých politiků za vás.

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každé úterý v bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Otevřená radnice Olomouc

Šumperk - živá brána Jeseníků

Podívjete se spolu s námi na to, čím právě žije město Šumperk. V pravidelném měsíčníku Vám přineseme nejžhavější téma, které souvisí nejen s kvalitou života ve městě. Dozvíte se, co Šumperk pro své obyvatele připravuje, realizuje i dokončuje.

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každou poslední středu v měsíci v bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Šumperk - živá brána Jeseníků

V nebezpečí bezpečně

Pořad V nebezpečí bezpečně jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie Olomouckého kraje. V deseti dílech pořadu vám poradíme, jak se máte zachovat, když se stanete obětí trestného činu nebo jak se můžete vyvarovat možnému nebezpečí. Příběhy našeho pořadu vychází z případů, kterými se Policie České republiky stále častěji zabývá.

VYSÍLÁNÍ POŘADU UKONČENO.

> archiv pořadu V nebezpečí bezpečně

V ohrožení bezpečně s IZS Olomouckého kraje

Víte, co to je Integrovaný záchranný systém? Proč a kdy v Olomouckém kraji vznikl a které záchranné složky ho tvoří? Dokážete si představit, jak byste se měli zachovat v případě vzniku mimořádných událostí, jako jsou například povodně, tornáda, požáry, epidemie? Víte, jak vypadá evakuační zavazadlo, jak použít hasící přístroj, jak zastavit velké krvácení nebo třeba jak a kdy se používá defibrilátor?

TV MORAVA ve spolupráci s Integrovaným záchranným systémem Olomouckého kraje pro Vás připravila nový pořad s názvem „V ohrožení bezpečně“, ve kterém naleznete nejen odpovědi na tyto otázky, ale bude pro vás především průvodcem a pomocníkem pro zvládnutí různých mimořádných událostí.

VYSÍLÁNÍ POŘADU UKONČENO

> archiv pořadu V ohrožení bezpečně s IZS Olomouckého kraje

Jak se žije v Olomouci

Víte o tom, že město Olomouc tvoří dvacet sedm městských částí? Že každá tato část má svou vlastní historii, najdete zde zajímavá místa, která stojí za to navštívit, že lidé těchto částí udržují i místní tradice a společně se snaží usilovat o zvelebování svého místa pro život? Hlavními předpoklady spokojeného života mohou být např. opravené chodníky, dobrá občanská vybavenost, dostupnost MHD, kulturní a sportovní život. A tak společně s předsedy místních částí, které si občané volí ze svých řad, usilují o získání podpory ze strany Statutárního města Olomouc, díky které mohou rozvíjet a budovat příjemnější místo pro svůj život.

V novém 28.-dílném pořadu „Jak se žije v Olomouci„ se zaměříme jednotlivě slovem i obrazem právě na olomoucké městské části. Představíme Vám kousek jejich historie, ukážeme vám zajímavá místa, popovídáme si s předsedy komisí městských částí a zeptáme se i přímo vás občanů, jak se vám v daném místě žije. Nezapomeneme ani na odpovědi a reakce představitelů Statutárního města Olomouc.

VYSÍLÁNÍ POŘADU UKONČENO

> archiv pořadu Jak se žije v Olomouci

Máte pro nás tip?
Promo blok
Reklamní blok