VÍTE, ŽE - 52. TÝDEN 2018

Do jednání zastupitelstva města Olomouce se občané dříve sice mohli zapojit, ale museli čekat až do bodu různé. Od února příštího roku to pro ně bude snazší, prostor pro jejich podněty bude vždy stanoven mezi 13 a 14 hodinou. Z jednání zastupitelstva bude navíc kromě klasického on-line přenosu pořízen i audiovizuální záznam, který pak bude zveřejněn na webových stránkách města.

...

Vánoční svátky jsou nejen o pohodové atmosféře, cukroví a dárcích, ale i o dobrých skutcích. Udělejte radost nejen svým blízkým, ale třeba i opuštěným pejskům. V olomouckém útulku na nový domov čeká více než šedesát pejsků a každý z nich vánoční dárek určitě uvítá. Může to být jen malá pozornost nebo třeba krmivo na několik měsíců.

...

Městským strážníkům se už od nového roku znovu vrátí možnost banální přestupek vyřešit pouze domluvou. Novelu zákona v těchto dnech podepsal prezident Miloš Zeman. Strážníci novelu zákona vítají, ulehčí se jim totiž administrativa. 

...

ZOO Olomouc je připravena na Vánoce. Návštěvníci se v těchto dnech mohou těšit na její originální nasvícení, teplý punč, ale hlavně na zvídavá zvířátka. Mezi vánočními svátky se pak můžete s průvodcem vydat na příjemnou noční procházku. Navíc na vás v ZOO čeká nový přírustek, chovnému páru mravenečníků čtyřprstých se nedávno narodilo už desáté mládě. 

...

Město Olomouc spouští novou moderní aplikaci Moje Olomouc. Lidé tak na jednom místě najdou obsáhlý kalendář všech kulturních, sportovních i společenských akcí, které se ve městě pořádají. Nechybí interaktivní mapa města ani odkazy na úřady. Uživatelé mohou pomocí aplikace také zaplatit parkovné nebo lístek na mětskou hromadnou dopravu.

 

 

Odkaz pro stažení videa (uložit odkaz jako): vite_mp4

Máte pro nás tip?
Promo blok
Reklamní blok