VÍTE, ŽE - 48. TÝDEN 2018

Představitelé města Olomouce a Olomouckého kraje společně  projednávali možnosti vzájemné spolupráce při řešení nejen dopravních problémů, ale i stavu dopravní infrastruktury ve mestě. 

Olomoucké rozárium v těchto dnech prochází druhou etapou rekonstrukce. Současně druhé největší rozárium v České republice vzniklo v letech 1970 až 1972 jako součást botanické zahrady Výstaviště Flora.

Podpořit onkologicky nemocné děti ve Fakultní nemocnici v Olomouci na jejich cestě za zdravím můžete i vy. A to až do 30.listopadu zakoupením některého z adventních věnců, které vyrábí maminky spolu s jejich nemocnými dětmi a sestřičkami Hemato-onkologického oddělení. 

Výbuch granátu a jeho řešení jeho následků v podobě tepenného krvácení, utržené ruky nebo zapadlého jazyka. Tak vypadal kurz první pomoci olomouckých strážníků pod záštitou Českého červeného kříže. 

Dopady protipovodňových opatření na život obyvatel Olomouce se bude zabývat nová odborná komise. Řešit by měla mimo jiné i dopravu v okolí stavby, nebo i využití krajiny a veřejných prostranství. 

 

Odkaz pro stažení videa (uložit odkaz jako): vz_mp4

Máte pro nás tip?
Promo blok
Reklamní blok