pořady

pořady

Náš kraj

Každý týden pro Vás připravujeme zpravodajsko-publicistický magazín tematicky zaměřený nejen na významné události v našem kraji, ale také Vám v reportážích poodhalíme zajímavá místa a osobnosti krajských měst a obcí.
Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každé pondělí v  bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Náš kraj

Téma týdne – Olomouc

Každý týden pro Vás připravujeme olomoucký magazín, ve kterém se zaměřujeme na jedno významné aktuální téma z našeho krajského města. 
Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každý čtvrtek v  bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Téma týdne – Olomouc

Víte, že

Zpravodajský čtrnáctideník, ve kterém Vám přinášíme stručný přehled zpráv z Olomouce za uplynulé dva týdny. Na konci pořadu Vás ještě čeká mini rozhovor k věcnému tématu.
Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každou sudou středu v  bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Víte, že

Přehled událostí

Zpravodajský čtrnáctideník, ve kterém Vám přinášíme stručný přehled zpráv z Olomouckého kraje za uplynulé dva týdny. 
Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každý sudý pátek v  bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Přehled událostí

Volný čas

V magazínu o volném čase Vám přinášíme tipy na kulturní akce, využití sportovních aktivit, zajímavé výstavy, významné festivalové události a využití volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi v našem krajském městě. Poslední díl pořadu byl uveden na naše obrazovky v prosinci 2015.

> archiv pořadu Volný čas

Krásně v kraji

V pořadu Krásně v kraji se spolu s námi můžete podívat na turisticky atraktivní místa v Olomouckém kraji. Zavítáme na hrady, zámky, kostely, navštívíme muzea se zajímavými expozicemi. Nezapomeneme ani na přírodní zajímavosti, místní pověsti, historii míst a samozřejmě nabídneme také tipy pro cyklo-turistiku, běžecké trasy, naučné stezky. A navíc v každém díle máme pro vás připravenu soutěž o zajímavé a atraktivní ceny.
Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA každý lichý pátek v bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Krásně v kraji

V nebezpečí bezpečně

Pořad V nebezpečí bezpečně jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie Olomouckého kraje. V deseti dílech pořadu vám poradíme, jak se máte zachovat, když se stanete obětí trestného činu nebo jak se můžete vyvarovat možnému nebezpečí. Příběhy našeho pořadu vychází z případů, kterými se Policie České republiky stále častěji zabývá.

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA od 4. září 2015 do konce listopadu 2015 každý pátek v bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu V nebezpečí bezpečně

Na rovinu, pane hejtmane

Náš štáb je v terénu pro vás! Prostřednictvím naší kamery se můžete zeptat hejtmana Olomouckého kraje Jiřího Rozbořila na vše, co vás zajímá. Nemusíte se vůbec ostýchat, protože v našem pořadu "Na rovinu, pane hejtmane" se ptáte přímo a bez okolků – prostě na rovinu! Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA pravidelně každé úterý v bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu Na rovinu, pane hejtmane

HLEDÁ SE zn. páníček

Máte rádi zvířátka? Přemýšlíte o novém členu vaší rodiny? Pak jste s námi u toho správného pořadu! Spolu s olomouckým útulkem v Neředíně hledáme právě vás - nového páníčka pro Baze, Angeliku, Rufuse, Manna, Olouška - prostě pro všechny skvělé a báječné pejsky, kteří čekají právě na vás.

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA pravidelně každou lichou středu v bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu HLEDÁ SE zn. páníček

V ohrožení bezpečně s IZS Olomouckého kraje

Víte, co to je Integrovaný záchranný systém? Proč a kdy v Olomouckém kraji vznikl a které záchranné složky ho tvoří? Dokážete si představit, jak byste se měli zachovat v případě vzniku mimořádných událostí, jako jsou například povodně, tornáda, požáry, epidemie? Víte, jak vypadá evakuační zavazadlo, jak použít hasící přístroj, jak zastavit velké krvácení nebo třeba jak a kdy se používá defibrilátor?

TV MORAVA ve spolupráci s Integrovaným záchranným systémem Olomouckého kraje pro Vás připravila nový pořad s názvem „V ohrožení bezpečně“, ve kterém naleznete nejen odpovědi na tyto otázky, ale bude pro vás především průvodcem a pomocníkem pro zvládnutí různých mimořádných událostí.

Premiéru pořadu můžete sledovat na stanici TV MORAVA od 31. května 2016 každé sudé úterý v bloku od 18:00 hodin.

> archiv pořadu V ohrožení bezpečně s IZS Olomouckého kraje

 

Máte pro nás tip?
Promo blok
Reklamní blok